İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ ''BİLMEM Mİ?'' ŞARKISIYLA ÇOŞTU

İstanbul Küçükçekmece'de bulunan bir ilkokulda, öğrencilerin bahçede bulunduğu sırada, hoparlörlerden Sefo'nun şarkısı çalmaya başladı.
'Bilmem mi?' isimli şarkıyı duyan öğrenciler bir anda zıplamaya ve hep beraber şarkıyı söylemeye başladı. Öğrencilerin coşkulu anı, cep telefonu kamerası ile kaydedildi.


Şarkıcı Sefo, görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak konser için izin istedi.

Rapçi Twitter hesabından yaptığı  paylaşımında, “Küçükçekmece’deki bu okulda konser yapmak için kimden izin alabiliriz?” ifadelerini kullandı.Görüntülerin ardından o okulda konser yapmak için sosyal medyadan "Bu okulda konser yapmak için kimden izin alabiliriz?" diyerek izin isteyen şarkıcı Sefo'ya olumlu yanıt geldi.

Sefo’nun Twitter’da yönelttiği soruya yanıt, bir etkinlikte Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile görüşen teknoloji gazetecisi Hakkı Alkan’dan geldi. Alkan, Bakan Özer ve Vali Yerlikaya’ya bu talebi ilettiğini, olumlu karşıladıklarını açıkladı. Alkan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Az önce videoyu gösterip bu talebi ilettim. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Aksu, olumlu karşıladılar. Umarım konserde görüşürüz. Harikasın Sefo" ifadelerini kullandı. 

 Sefo da duyuruyu Twitter hesabından “Güzel haber geldi. Herkese teşekkürler” diyerek paylaştı. 

Yazar
Dünyanın Sesi

0 yanıt Bir yanıt yazın

Yanıtınızı Bırakın