SAMSUNSPOR’A GÖNÜL VEREN 11 KOCA YÜREK SAMSUN’UN NABZINDA BULUŞTU

SAMSUN’UN NABZI’NDAKİ DEV BULUŞMA SAMSUN’DA BİR İLK OLDU

Samsunluların gönülden destekleyip büyük bir aşkla sahiplendiği Samsunspor’un taraftar grubu başkanları, dernek başkanları ve tribün liderleri 23 Nisan 2021 Cuma günü saat 21.00’de Samsun’un Nabzı ekranlarında yayımlanan özel programa katıldı.

Atatürk armalı kırmızı-beyaz-siyah formaya tutku ile bağlı olan 11 koca yürek, sunuculuğunu Muhammed Sezer’in yaptığı özel yayında bir araya geldi. Samsun’da bir ilk olarak tarihe geçen ve 3 saati aşkın bir süre devam eden programda şu değerli isimler yer aldı: Samsunspor Taraftar Grupları Sorumlusu Tonguç Ali Anıl, Şimşekler Taraftar Grubu Başkanı Oral Çakıroğlu, Söğütlübahçe Taraftar Gurubu Başkanı Ümit İren, Şehzadeler Taraftarlar Derneği Başkanı Kenan Karpuzoğlu, Forza Şirinler Tribün Lideri Mehmet Doğukan Bayrak, Şimşekler Tribün Lideri Melih Demirbaş, Şimşekler Taraftar Grubu Onursal Başkanı Volkan Altun, Samsunsporlu Aileler Derneği Başkanı Cüneyt Şenkal, Havza Samsunsporlular Derneği Başkanı Emre Aysan, Terme Samsunsporlular Derneği Başkanı Ali Kondakçı, Şehzadeler Tribün Lideri Hikmet Şimşek.


SAMSUN HALKININ ORTAK SEVDASI ‘’SAMSUNSPOR’’

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Ligi’nde sezonun bitimine 3 hafta kala averajla 61 puan ile 3. sırada yer alan Samsunspor, gelecek sezon Türkiye Süper Ligi’nde yer alma hedeflerine doğru emin adımlarlar yürüyor. Samsunspor sevdasından bir an olsun vazgeçmeyen 11 cesur yüreğin iştirak ettiği özel yayında Samsunspor’a dair önemli sözler dile getirildi.

İkili averajla 3. sırada bulunan Samsunspor’un süper lig hedefine play-off’lar ile mi ulaşacağı sorusu, program sunucusu Sezer tarafından katılımcılara yöneltildi. Sezonun geneli üzerinde değerlendirmeler yapıldı. Samsunspor taraftar liderleri, dernek başkanları takımlarının sezon başından beri büyük emekler vererek bu noktaya ulaştığını söyledi.

SAMSUNSPOR’A DAİR BİRÇOK KONUDA DÜŞÜNCELER SÖYLENDİ

Sezer’in başarılı yönetiminde gerçekleşen programda taraftar gruplarının bütünlüğü, Samsunlu siyasetçilerin Samsunspor’a yaptıkları destek açıklamaları, Samsun şehrinin yerel idarecilerin Samsunspor’a verdikleri destekler, takımın saha içindeki performansı, Samsunspor Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım’ın maddi ve manevi olarak hiçbir fedakarlıktan kaçınmaması, Samsunspor’un geçirmiş olduğu talihsiz trafik kazası anısına inşa edilen anıt gibi birçok konuda fikirler dile getirildi.


BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU YAPILDI

Program boyunca katılımcıların altını çizdikleri ortak nokta kenetlenme duygusu oldu. Samsunspor; taraftarından hocasına, futbolcusundan başkanına kadar hedeflerine odaklanmış durumda. Samsun halkı da bu önemli süreçte tek bir yöne ilerleyen bir ok gibi bir bütün olmalı ve Süper Lig’e çıkacaklarına dair en ufak bir şüpheye kapılmamalıdır.


ON BİNLERCE KİŞİ PROGRAMI İZLEDİ

Samsunlular, bu özel yayına çok büyük bir ilgi gösterdi. 3 saatten fazla süren özel yayını takip eden on binlerce kişi Samsun’un Nabzı ekranlarına kilitlendi. Çok sayıda izleyici sosyal medyadan yorumlar paylaştı.


CANLI YAYINA TELEFONLA KATILANLAR ATATÜRK ARMALI SAMSUNSPOR FORMALARI SATIN ALACAKLARINI SÖYLEDİ

Samsunspor, 2020 yılında kulübün 55. kuruluş yılına özel bir forma çıkardı. Bu formanın ön bölümünde Atatürk siluetine yer verildi. Samsunspor’u sahiplenen ve Samsunspor’a bitmeyen bir aşk gözü ile bakan çok sayıda kişi telefonla canlı yayına katılıp 55. yıla özel olarak üretilen formadan satın alacaklarını söyledi.


SAMSUN’UN NABZI TELEFONLARI KİLİTLENDİ

Daha önce eşi benzeri görülmemiş bir yayına imza atan Samsun’un Nabzı, izleyicilerin telefonlarını cevapsız bırakmadı.

BELEDİYE BAŞKANLARI, SİYASETÇİLER, İŞ İNSANLARI VE TARAFTARLAR TELEFONLA BAĞLANDI

Siyasetçisinden esnafına, işçisinden iş insanına, zanaatkarından sanatçısına kadar tüm Samsun halkı ‘’Ortak tutkumuz Samsunspor’’ diyerek ellerini taşın altına sokmaya devam ediyor. Programa bağlanan çok sayıda taraftar Atatürk armalı Samsunspor formasından alarak takımlarının yanında olacaklarını ifade etti.

Canlı yayına bağlanan İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta 55 forma, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci 100 forma, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı 100 Forma, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir 100 forma, Avukat Ertan Avcı 55 forma, Orjin Cafe Restoran Genel Müdürü Uğur Davutoğlu 55 forma, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu 100 forma, Samsunspor Taraftarı Volkan Kemer 55 forma, Otat Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Başaran 100 forma, Samsunspor Taraftarı Ali Fidi 4 forma, Engin Yıldırım 100 forma, Gölge İtriyat Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Özel 55 forma, Samsunspor taraftarı Adnan Koneş 10 forma, Samsunspor Taraftarı Engin Pazarlı 5 forma, Beytepe Cafe ve Restaurant Genel Müdürü Mustafa Tüysüz 5 forma, Samsunspor Taraftarı Gökhan Atmaca 5 forma alarak Samsunspor’a destek olacaklarını dile getirdi. Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız da programa telefon ile katılıp Samsunspor forması alacağını dile getirdi.

PROGRAMI İZLEMEK İÇİN BAĞLANTIYA TIKLAYIN.

https://www.facebook.com/1015309101930052/videos/2733920616899546Yazar
Dünyanın Sesi

0 yanıt Bir yanıt yazın

Yanıtınızı Bırakın