ŞENOL GÜNEŞ’İN İSTİFASININ PERDE ARKASINDA NELER YAŞANDI

 Hollanda'ya karşı kaybedilen 6-1'lik maçın ardından eleştirilerin hedefi haline gelen ve tazminat istemeyen Şenol Güneş, dün Riva'da TFF Başkanı Nihat Özdemir ile yaptığı görüşmeden sonra görevden ayrıldı. Yapılan toplantıda neler konuşuldu? Boşalan teknik direktörlük koltuğuna kim getirilecek? İşte toplantıda Şenol Güneş'in sarfettiği flaş sözler ve isimleri öne çıkan yeni teknik direktör adayları...

A Milli Takım'ın ortaya koyduğu kötü performansın ardından eleştiri oklarının hedefi haline gelen teknik direktör Şenol Güneş, Riva Tesisleri'nde TFF Başkanı Nihat Özdemir ile gerçekleştirilen ikinci görüşmenin ardından görevden ayrıldı. Ayrılık haberi TFF tarafından açıklandı.


RİVA YAPILAN GÖRÜŞMEDE NELER KONUŞULDU?


Herkesin merak ettiği konu; Riva'da gerçekleştirilen toplantıda nelerin konuşulduğu... İşte tazminat istemeyerek görevden ayrılan Şenol Güneş'in toplantıda sarfettiği o sözler.

"BU TAKIMA SAHİP ÇIKALIM"


İlk görüşmede, "Türk futbolu için en doğrusu ne olacaksa o adımı atarız" diyen tecrübeli teknik adam, Riva'daki ikinci zirvede de "Benim hiçbir talebim yok. Bu takıma sahip çıkalım. İstediğiniz açıklamayı yapabilirsiniz" ifadelerini kullandı.

Yapılan ilk toplantıda tecrübeli teknik adam, "Ortada bir başarısızlık varsa tek sorumlu benim. Türk futbolu için en doğrusu ne olacaksa o adımı hemen atarız" demişti.

Yazar
Dünyanın Sesi

0 yanıt Bir yanıt yazın

Yanıtınızı Bırakın