TIP ÖĞRENCİLERİ İÇİN TUS SINAVINDA YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR!

MediMaks, zengin içeriği ile Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) Eğitimi ve Tıp Fakültesi Komite, Staj, Blok sınavlarında başarı elde etmek isteyen herkes için Türkiye’de bu alanda ilkleri yaşatıyor. Site, tıp fakültesi mezunlarının uzmanlık eğitimi için gereken branş seçme sınavı olan TUS’a hazırlanan öğrenciler için online bir dershane niteliği taşırken, Tıp Fakültesi Komite, Staj ve Blok sınavlarına hazırlananlar için alanında 20 yılı aşkın tecrübeye sahip akademisyenlerden oluşan eğitmenler tarafından, TUS Müfredatına uygun oluşturulan online dersler ve profesyonel destek hizmeti alıyor.

“Sınırsız Ders izleme Kapasitesi ve TUS’da Çıkmış Soruların Çözümü”

MediMaks, ileri düzeyde eğitim ve profesyonel planlama olanaklarından faydalanmanıza olanak sağlarken, TUS gibi zorlu bir sınavda, önceki yıllarda TUS’da çıkmış olan soruların çözümleri üzerinden ilerleyerek, sunduğu dijital kaynaklar, dökümanlar ve profesyonellerce hazırlanmış ders notları sayesinde başarıya ulaşmanıza katkı sağlamaktadır. Site, TUS öncesinde online ders imkanının yanı sıra tüm dersleri tekrar izlemenize de olanak tanıyan bir bilgi havuzu sistemine sahiptir.

“Tıp Alanında Türkiye’nin Tek Online Dershanesi”

MediMaks online dershane, kısa, net ve anlaşılır öğretim modeli ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirirken profesyoneller tarafından oluşturulmuş alt yapısı sayesinde işlenen online dersler esnasında aksaklık yaşamamanıza ve bütüncül bir işleyişle öğrenim görmenize destek olmaktadır.

Türkiye’nin TUS alanında tek online dershanesi olma niteliğini taşıyan MediMaks, Tıp alanında uzman eğiticiler ile oluşturulmuş ders programlarına sahip, hızlı, akıcı, anlaşılır, tekrar edilebilir ve müfredata uygun ders yapısıyla, alanında tek online dershane olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

“Geleceğin Doktor Adayları MediMaks’da”

MediMaks, dershanesinden hizmet alan tüm öğrenci ve Doktor adaylarına her daim daha iyi ve kaliteli hizmet sunma yolunda tüm iyileştirme çalışmalarına dahil olarak, kapasitesini artırmakta ve hizmet standartlarını geliştirmektedir. Site her geçen gün artış gösteren talepler doğrultusunda kapsamını genişleterek öğrenim hacmini büyütmekte ve içerik çeşitliliğini zenginleştirmektedir.

MediMaks online dershanesinin sunduğu profesyonel hizmetten yararlanmak için https://medimaks.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Yazar
Dünyanın Sesi

0 yanıt Bir yanıt yazın

Yanıtınızı Bırakın